• ŚWIETLICA SZKOLNA

• telefon:793 100 930

"Idealna świetlica stymuluje umysł dzieci, pozwala im rozwijać

swoje umiejętności oraz wiedzę poprzez zabawę."

Celem działalności naszej świetlicy jest  przede wszystkim zapewnienie uczniom opieki przed i po zajęciach lekcyjnych w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu i odrobienia prac domowych.

Uczymy nawiązywania dobrych relacji z rówieśnikami i wychowawcami.  Chcemy, aby czas spędzony w świetlicy sprzyjał rozwojowi zainteresowań. Kładziemy nacisk na kulturę osobistą, wzajemny szacunek, tolerancję oraz dbałość o czystość i porządek.

Dbamy o wyzwalanie jak największej aktywności poznawczej i twórczej. Odpowiednio dobrane, ciekawe zabawy i gry wzbogacają wiadomości oraz doświadczenie dzieci, kształtują umiejętności, angażują emocjonalnie, dając okazję do ocenienia i wartościowania.

Organizujemy:

• zajęcia plastyczno-techniczne,
          • zajęcia muzyczno-ruchowe,
          • zajęcia czytelnicze,
          • projekcje filmów o różnorodnej tematyce.

Życzymy naszym uczniom miłego pobytu w świetlicy, a rodzicom zadowolenia ze współpracy z wychowawcami.

• Dni tygodniaGodziny pracy
        Poniedziałek - piątek7:00 - 8:00