• Rosną nam nowe taneczne talenty!

Rosną nam nowe taneczne talenty!

Do grona uczniów ze sportową pasją dołącza  Julia Czynszak – uczennica klasy 5b.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła zaledwie rok temu w Lubranieckim Centrum Dziedzictwa Kulturowego. To właśnie tu  systematycznie uczęszcza na zajęcia organizowane przez Ogólnopolską Szkołę Tańca „Skakanka Dance”. Od niedawna tańczy również w Brześciu Kujawskim, w szkole tańca „Judyta Witkowska Dance Studio.”

Miło mi  poinformować, że mimo stosunkowo niedługiego stażu tanecznego, Julia odnotowała  już na  swoim  koncie pierwszy znaczący  sukces. Na Festiwalu  Tańca  „Rudolf”,  organizowanym  w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włocławku, zdobyła   II miejsce. Wysoka lokata, to niewątpliwie wynik pasji, wyrzeczeń i solidnej pracy.

Julka z każdym treningiem dojrzewa tanecznie. Mam przyjemność obserwować jak rozwija się jej pamięć ruchowa (to taki automatyzm gdzie przestajemy zastanawiać się nad sekwencją ruchów i  zaczynamy wykonywać je automatycznie), jak nabiera płynności i obszerności w ruchach i co niezwykle ważne, scenicznej odwagi.

Julka, gratuluję Ci sukcesu i życzę, aby taniec stał się Twoją życiową pasją. Rób, to co kochasz i kochaj, to co robisz.