W tym roku szkolnym uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, która przebiegała pod hasłem „ W poszukiwaniu szczęścia”.

Na zakończenie realizacji zajęć wynikających z kampanii wszyscy chętni uczniowie wykonali prace konkursowe pt. : „ Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”

Po wakacjach czekamy na nagrody i wyróżnienia !

• W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas pierwszych  zostali zaproszeni do

Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Akademia Bezpiecznego Puchatka to program edukacyjny,  który uczy pierwszoklasistów, jak być bezpiecznym na drodze, w domu, w szkole oraz w czasie odpoczynku.

W ramach Akademii Bezpiecznego Puchatka pierwszaki wypełniły  Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.

Wszyscy uczniowie za udział i naukę w  Akademii Bezpiecznego Puchatka otrzymali nagrody.

Gratulacje dla wszystkich Pierwszaków !

• KAMPANIA SPOŁECZNA „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

•         W dniu 09 marca 2021 r. uczniowie z PSP im. A. Kamińskiego odebrali nagrody, które zdobyli w konkursie plastyczno – literackim „ Wehikuł czasu”. Nagrodę  główną, wyróżnienia w konkursie ZTU oraz nagrody Burmistrza wręczył uczniom Burmistrz Lubrańca pan Stanisław Budzyński.

Wszystkim uczniom gratulujemy

Wioletta Jakubowska