•           W dniu 12.01.2018 roku na treningu sekcji bokserskiej UKS „Sokół Lubraniec” gościliśmy Pana Ryszarda Wiśniewskiego byłego mieszkańca Włocławka - właściciela firmy „PIECOBIOGAZ” z Poznania jednocześnie  Prezesa klubu bokserskiego „Boxing Team Poznań Ryszard Wiśniewski, Jerzy Baraniecki”, trenera Jerzego Baranieckiego, Bartłomieja Wańczyka - zawodnika klubu bokserskiego Boxing Team Poznań - Młodzieżowego Mistrza Świata w wadze lekkiej z 2009 roku   z Berlina. Obecnie walczy na ringach zawodowych, z 15 stoczonych walk wygrał wszystkie w tym  7 przez nokaut.

Bartek przeprowadził z naszymi zawodnikami część treningu. Następnie z pomocą trenerów Pana Jędrzeja Staneckiego i Pana Jerzego Baranieckiego demonstrował swoje umiejętności i   dzielił się  doświadczeniem z naszymi zawodnikami. Na treningu obecni byli również Burmistrz Lubrańca Pan Stanisław Budzyński, Dyrektor PSP im. A. Kamińskiego w Lubrańcu - Prezes UKS „Sokół Lubraniec” Pan Przemysław Sadziński     i Wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubrańcu Pan Piotr Wichrowski.

Nawiązanie współpracy z Boxing Team Poznań  prawdopodobnie zaowocuje w marcu tego roku zorganizowaniem w hali sportowej PSP im. A. Kamińskiego w Lubrańcu pierwszej gali bokserskiej, podczas której stoczone zostaną walki zawodowe                    i amatorskie.

od lewej Pan: Jerzy Baraniecki,  Jędrzej Stanecki, Przemysław Sadziński,  Stanisław Budzyński,  RyszardWiśniewski, Piotr Wichrowski